TENAGA PENGAJAR TINGKATAN ENAM

TENAGA PENGAJAR TINGKATAN ENAM 2019

BIL NAMA GURU MATA PELAJARAN DIAJAR MULA BERTUGAS DI SMKSA E-MAIL
1 En. Junaidi bin Bustami Sejarah 2003 junaidibustami@yahoo.com
2 Pn. Intan Azlena bt Arifin @ Mohd Ripin Sejarah 1996  
3 Pn. Latifah bt Ibrahim Sejarah 2016    
4 Pn. Norzuraini bt Abdul Mutalib Sejarah 2016 zuraini37@gmail.com
5 Cik Che Bahagia bt Mat Arshad Bahasa Melayu 2016 bahagiama@yahoo.com
6 Pn. Chuah Lee Ling Bahasa Melayu 2002 leelingchuah1971@yahoo.com
7 Pn. Hasliza bt Abu Yazit Bahasa Melayu 2002 hazliza76@gmail.com
8 Pn. Mon Tha A/P Prak Prom Keu Bahasa Melayu 2016 montha7329507@gmail.com
9 Pn. Rozita bt Sulaiman Bahasa Melayu 2016 rozeetasulaiman@gmail.com
10 Cik Zalina bt Che Omar Bahasa Melayu 2016 zalinacheomar@yahoo.com
11 Pn. Roslyza bt. Abd. Ruahim Bahasa Melayu 2009 Roslyza78@yahoo.com
12 Tn. Hj. Muhamad Abdul Hafidz bin Mohd Zain Pengajian Am 2016 hafidz6465@gmail.com
13 En. Ahmad bin Mahamood Pengajian Am 2014 emod64@yahoo.com
14 Pn. Hjh. Mariyah bt Din Pengajian Am 1995 Mariyahdin65@gmail.com
15 Pn. Noor Haimi bt Husain Pengajian Am 2016 mimi.smksa75@gmail.com
16 Pn. Rasmawati bt Tahir Pengajian Am 2016 rashariz 72@yahoo.com
17 Pn. Roslina bt Mat Arif Pengajian Am 2016 rusliroslina@gmail.com
18 Pn. Rosmawati bt Kassim @ Ramli Pengajian Am 2002 rosmawati 939@yahoo.com
19 En. Ahmad Shahidi bin Ismail Muet 2016 ahmadshahidi @ yahoo.com
20 En. Hairil Anuar bin Abdul Hamid Muet 2016 mak_minah1@yahoo.com
21 Pn. Asriyah bt Abidin Muet 2016 asriah70@yahoo.com
22 Pn. Norhayaliza bt Mohd Nordin Muet 1998  
23 Pn. Hjh. Sharida bt Shafie Muet 2016 Shida 6890@gmail.com
24 En. Madishah bin Isa Seni Visual 2016 madishahisa@yahoo.com
25 En. Mansor bin Mahmud Seni Visual 2005 mansor1005@gmail.com
26 Pn. Jaranah bt Yusop Seni Visual 2016 jaranah_din@yahoo.com
27 En.  Ahmad Nazri bin Ismail @ Abd. Halim Geografi 2016 ahmadnazri707@yahoo.com
28 En. Sabri bin Mat Alim Geografi 2016  
29 Pn. Wan Saleha bt Wan Ismail Geografi 1999 wan saleha 1405@gmail.com
30 Pn. Norhani Shahnaz bt Md Hashim Peng. Perniagaan 2016 honeymadu311@gmail.com
31 Pn. Hanita bt Hassan Peng. Perniagaan 2016 z_din72@yahoo.com
32 Pn.Hayati bt Ariffin Ekonomi 2000 hayatismadi@yahoo.com
33 Pn. Ooi Siew Chuan Ekonomi 2016 siewchuan_ooi@hotmail.com
34 Pn. Zaiton bt Mat Din @ Mat Lazim KesMelayuKom 2016 Zaitonmdin@yahoo.com
35 Pn. Azlina bt Mat KesMelayuKom 2016 azim77@hotmail.com
36 Pn. Meznah bt Mat Kasa KesMelayuKom 1990 meznah66@yahoo.com